Cupcakes jsem na loučení se svobodou pekla již několikrát. Ať už čokoládové cupcakes s chilli a skořicí nebo například čokoládové cupcakes s růžovým krémem, ale tento dort byl prvním loučícím se dortem.

Holky chtěly pro svoji kamarádku mrkvový dort. Svatba má být v přírodním stylu, tak jsme se domluvily, že dort uděláme v podobném duchu. Nevěsta prý miluje makronky… ale já jsem makronky ještě nikdy nedělala. No nic, výzva přijata. Nebudu mít přece pořád strach z makronek.

Upekla jsem mrkvového naháče, z části jsem ho polila karamelem a přidala makronky. Pořád jsem okolo dortu chodila a přemýšlela, co mi tam chybí. Nebylo to prostě ono. Tak jsem obešla zahradu a posbírala sedmikrásky a lístky levandule. Přidala jsem nahoru ještě zbylou mandlovou drť, kterou mám ze své marné snahy si udělat doma mandlovou mouku. Když jsem do dortu zapíchla nápis „BUDU SE VDÁVAT“, byla jsem naprosto spokojená.

Hlavně byly spokojené holky a nevěsta, a to je nejvíc!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

I se svobodou se můžete loučit dortem 👯👯👯 Mějte krásnou neděli 💋 #dort #cake #henparty #macarons #party #carrotcake #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #foodpic #dnesjem #bday #bdaycake #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

24.4.2017

Napsat komentář