Tento dort byl velký cestovatel. Jedno pondělí mi volal kamarád Jiřík, že by potřeboval na sobotu dort. Nejdříve jsem ho odmítla, protože jsme ve čtvrtek odjížděli na prodloužený víkend do úžasného penzionu Areál Na mlýně do Kozlovic. Ale jelikož jsem fakt hodná holka a svoje kamarády mám moc ráda, nakonec jsem kývla.

Jaký dort vybrat, aby vydržel krásný od středy až do soboty/neděle, dal se dobře převážet, protože ho čekala dlouhá cesta. Domluvili jsme se na extračokoládovém dortu zdobeném macarons. V tomto dortu je spousta čokolády, takže dort je krásně pevný a tuhý. Dort byl pro chlapa, takže žádné sladké barvičky.

Ve středu ráno jsem dort upekla, nazdobila a večer předala kamarádce Evče, která začínala první část štafety. Ve čtvrtek vezla Evča dort do Olomouce Pavlovi, Pavel ho vzal na fotbal, kam přijel Jiřík z Brna. Ten vezl dort na sobotu do Českého Krumlova pro kamaráda k narozeninám.

Závěrečná zpráva z mise: „Dortíček byl dovezen v pořádku, byl famózní a moc všem chutnal.“

PS: Jo a my si dovolenou s klukama taky moc užili!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Tento veliký čokoládový dort míří až do Českého Krumlova 🚗 Pro tento týden odpečeno a můžeme výletovat 👨‍👩‍👦‍👦 #dort #cake #chocolatecake #macarons #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

9.12.2016

Napsat komentář