Na Hrubé Vodě to mám ráda. Měli jsme tam před pěti lety svatbu. Je tam „krásné“ nádraží, na kterém se dají dělat úžasné svatební fotky a samozřejmě nejen tam…

Když jsem se domlouvala s nevěstou Lucií na svatebním dortu, trošku mě překvapilo, že plánuje svatbu do žluté a fialové barvy. Což se však nakonec ukázalo, jako moc krásná kombinace barev. A mě hned napadlo, jak tyto barvy dostat na dort. Umím přece makronky.

Upekla jsem na dort žluté citronové makronky a do fialových jsem dala čokoládovou ganache. Opravdu se mi povedly a měla jsem z nich ohromnou radost.

Teď už se vrhnout na samotný dort. Kdo čeká třípatrový Red Velvet nebude zklamaný, byl to on. Už je to taková svatební stálice.

 

Samozřejmě jsem ho musela pořádně zpevnit, aby zvládl cestu od nás až na Hrubou Vodu. Maminka nevěsty si dort vzala na starost a celou cestu ho držela. Chudák. Cesta na Hrubou Vodu není s dortem úplně nejpříjemnější. Jakmile mi nevěsta napsala, že je dort v pořádku na místě, už jsem se jen těšila na její hodnocení a fotky.

A za oboje moc děkuji!

Foto z místa činu https://navarafoto.pixieset.com

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Včera… jiné místo… jiná svatba… můj dort 💛💜 #svatba #dort #cake #weddingcake #redvelvetcake #raspberry #macaron #mazanedorty #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #food #instalife #photooftheday #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #wedding #weddingday #foodpic #instacake #cakestagram #vkuchyni #bakerslife

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

10.7.2017

Napsat komentář