Pro upečení tohoto dortu probíhala několik dnů válečná porada, ve které se řešil způsob, jak dort ke Klárce dopravit. Nejel sice až do Českého Krumlova, ale vymyslet způsob doručení bylo možná složitější.

Dcerka mojí kolegyně z práce slavila třetí narozeniny a maminka pro ní chtěla růžový dort s barevnými korpusy a bonbonky. Problém však byl, že ten víkend jsem měla už domluveno hodně dortů a do toho jsem slíbila pomoc s přípravami na kamarádovu oslavu narozenin. Takže jsem dort s lítostí odmítla.

Když mi Klárčena maminka napsala, jak moc by si pro Klárku dort přála, tak jsem klasicky vyměkla. Jak to udělat? Maminka nemohla pro dort přijet a já jsem měla spoustu práce a cestu do Olomouce bych už nestíhala. Můj posel Evča měl dovolenou a jak dort do Olomouce a následně do Zábřehu dostat? Vyměnily jsme si desítky zpráv, probíraly jednu variantu za druhou a nakonec jsem dort poslala do Olomouce o den dřív, a pak cestoval za Klárkou vlakem.

Vše se zvládlo a dortu delší čekání na oslavu vůbec neublížilo, ba naopak.

 

 

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Pro Klárku 🎁🎈 #dort #cake #photooftheday #homemade #homemadecake #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #birthday #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

8.1.2017

Napsat komentář