Co se týče medovníku byla jsem celkem namyšlená. Měla jsem za to, že dělám ten nejlepší medovník na světě a každý si z něj prostě musí sednout na zadek. Na Silvestra jsme si s kamarády udělali souboj medovníků a mně ten můj opravdu chutnal nejvíc. Ale byla jsem asi jediná… V tomto silvestrovském medovníku se projevilo moje megalomanství, takže když jsem si připravila směs na potírání placek, místo jedné lžičky kávy jsem tam dala lžiček asi pět. Kávou to přece nemůžu zkazit. No a stalo se. Takže když jste medovník jedli a pili do toho kávu (jako já) byl medovník opravdu boží, ale jakmile káva došla, nebo se jedl bez kávy, byl fakt hořkej.

Bylo mi to moc líto a tak jsem si řekla, že medovník teď na chvilku vynechám. V tom mi napsala kamarádka, že by chtěla pro syna upéct na narozeniny medovník. Výzva přijata! Musí to být opravdu něco extra. Vymyslela jsem si, že na něj dám medové plástve, které občas používám na ozdobu dortů. Určitě dort poliju karamelem.

V úterý večer jsem si tak sedla a zrovna říkám svému muži, že si uděláme fajn večer, rozděláme víno, pustíme film. V tom mi přišla sms od kamarádky, kdy se může pro dort stavit. Pecka… Já si dort omylem napsala až na víkend. Takže začala honička. Manžel musel okamžitě vyjet do obchodu sehnat mi salko, já začala připravovat jednotlivé placky, napouštět vanu, ať se kluci můžou okoupat a já můžu dělat dort. Rychle děti okoupat, nakrmit, pohádka… Trošku stres. Nakonec jsem dort dodělala okolo půlnoci, ale vlastně jen s pomocí mého muže, který vymyslel celé zdobení tohoto dortu.

Už dlouho jsem se bála, že se mi stane, že na nějaký dort zapomenu, tak doufám, že jsem si to tímto vybrala na dlouhou dobu.

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Medový dort pro Lumču 🐝 se spoustou ořechů, karamelu, borůvek a medové plástve 🍯 #dort #cake #medovnik #honey #honeycake #caramel #photooftheday #homemade #homemadecake #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni #cakeporm

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

17.2.2017

Napsat komentář