Práce na tomto dortu byla úžasná. Myslím si, že je na něm vidět, jak moc mě to bavilo. Byl to první větší dort letošního roku a pekla jsem ho jako dárek pro jednu sestru od té druhé. Oběma jim budu péct i na svatbu, takže to byla i taková zkouška.

A příchuť? Přírodní Red Velvet s krémem z philadelphie, karamelem a spoustou ovoce. Nemohla jsem se na dort vynadívat, jak moc se mi líbil. Je to prostě „good job, girl“ dort.

Proč zrovna dort snů? Možná proto, že před dvěma lety jsem o tom, že něco takového vytvořím, ani nesnila. A taky proto, že když ho viděl můj muž, tak řekl, že by si přál k 25. narozeninám dostat takový dort. Trošku mě to překvapilo, protože jsem netušila, že má slabost pro růže. I po skoro jedenácti letech mě nepřestává překvapovat.

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Tento dort mě úplně strašně moc bavil. Je to přírodní Red Velvet (bez barviva), s náplní z malin a philadelphie, ozdobený karamelem, růžemi, borůvkami, jahodami a malinami ❤ už odjel k oslavenkyni 🎈🎈🎈 #dort #cake #raspberry #redvelvet #velvetcake #photooftheday #homemade #nakedcake #homemadecake #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni #cakeporm

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

1.2.2017

Napsat komentář