Byla jednou jedna žlutá podzimní svatba… Na tomto svatebním dortu jsem se dohodla s nevěstou asi během dvou minut na svatbě mé kamarádky. Domluvily jsme se na jemně kakaovém Red Velvet dortu bez barviva. Dostala jsem jedinou instrukci, na dortu musí být dominantní žlutá barva.
Jelikož se svatba konala v říjnu a všude okolo byla už příroda krásně zbarvená, tvořil se tento svatební dort v celku sám. Horní a spodní patro jsem pomazala bílým krémem z philadelphie, do krému na prostřední patro jsem použila žluté barvivo. Jakmile vše pořádně ztuhlo, složila jsem dort a šla na zahradu pro inspiraci.

downlister_2016-11-13_19-54-16Posbírala jsem lístečky a větvičky z borůvek, šípky a lístky z javoru. Manžel vzal štětec a potravinářskou barvou začal malovat podzimní odstíny na žluté patro dortu. Úplně se v tom našel, po chvíli jsem ho musela zastavit, jelikož dort začal víc než na podzimní svatbu vypadat na svatbu indiánskou. Nalepením lístečků, šípků a napícháním větviček se to krásně vyladilo a měla jsem z dortu velkou radost. Teď už jen namalovat a vystřihnout iniciály a bylo hotovo.

Dort jsem tvořila podle své fantazie (a mého malíře) a jsem moc ráda, že se nevěstě a ženichovi podle jejich reakcí opravdu líbil. Jo a už vím, že se dá malovat i na krém.

PS: Nepotřebujeme marcipánové dorty!

wed_0773   wed_0760

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Dortík na dnešní žlutou podzimní svatbu. Počasí budou mít úplně parádní ☀️, tak už jen hodně štěstí! @verulikk Jo a žádný marcipán… jen krém 😉 #dort #cake #redvelet #redvelvetcake #autumn #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #food #instalife #foodporn #photooftheday #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #wedding #weddingcake #weddingday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

13.11.2016

Napsat komentář