svatba-294Každé pečení na svatbu je veliká odpovědnost, ale když se vám vdává služebně nejstarší kamarádka, která vám ještě k tomu šla za svědka… Musí to být perfektní. Nevěsta sice prohlásila, že nechce svatbu vůbec hrotit, takže pokud dort při přenosu spadne, tak se zasmějeme a jdeme dál.

svatba-291

Přála jsem si, aby bylo vše tak, jak si svatbu představovala. Zahradní párty, kde se budou všichni bavit, ne stát škrobeně v pozoru, bez tradic a zbytečných okázalostí. Do toho patřil i dort, který měl být bílý, ne přezdobený a hlavně moc dobrý!

svatba-296Dort se podával po obřadu, na kterém nevěstě při pochodu hrálo AC/DC Hells Bells, při kterém mě mrazí vzádech ještě teď. Stály se na něj fronty a někteří si šli několikrát přidat, což mě jako autora neskutečně těšilo.

Byla to moc fajn svatba, se super lidma a parádní atmosférou.

A Vám Bel přeji hodně štěstí a lásky!

svatba-300    svatba-307

 

Míša❤️

 

View this post on Instagram

A byla svatba ❤️❤️❤️ #dort #cake #weddingcake #wedding #weddingday #redvelvetcake #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

17.10.2016

Comments

Napsat komentář