Bylo, nebylo… jednoho krásného dne mi napsala Bára. Ze začátku vypadala nenáročně. Chtěla po mně upéct svatební dort. Jak šel čas, začala postupně psát další a další nápady a já s děsem v očích souhlasila a souhlasila. Svatba je přece až za dlouho.

Čím více se svatba blížila, začala ve mě stoupat nervozita. Zvládnu to? Makronky jsem vlastně začala dělat hlavně kvůli ní. Tartaletky, čokoládové pěny, cakepops i panna cotty jsem dělala jen na takové to naše domácí mlsání.

Nebudu to prodlužovat, všechno se zvládlo, Bára byla hrozně fajn, příjemná, milá a jako nevěsta neskutečně krásná. Svatbu jí organizovala olomoucká svatební agentura Skvělá svatba včele s úžasnou Veronikou Bubeníkovou, se kterou se vždy skvěle spolupracuje. Jelikož jsem svatbu vezla hned ráno, sladký bar kolem poledne krásně připravili podle představ novomanželů.

 

  

  

A teď už svatební profi fotky, moc děkuji za agentuře Skvělá svatba za zaslání.

  

  

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Svatební dort pro krásnou nevěstu Barču ve třech příchutích ❤️ #svatba #dort #cake #weddingcake #redvelvetcake #raspberry #carrotcake #chocolatecake #mazanedorty #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #food #instalife #photooftheday #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #wedding #weddingday #foodpic #instacake #cakestagram #vkuchyni #bakerslife

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

26.7.2017

Napsat komentář