downlister_2016-10-17_18-19-17Tento dortík vznikl úplnou náhodou. Moc ráda experimentuji a peču nám na snídaně různé buchty, koláče a chlebíčky. Měla jsem doma přezrálé banány, tak jsem se rozhodla, že udělám banánový chlebíček, přidala jsem zakysanou smetanu, rozpuštěnou čokoládu, vanilkový extrakt, spoustu kávy a další tajné suroviny 🙂 a vzniklo z toho opravdu dost dobré těsto, které po upečení bylo snové.

downlister_2016-10-17_18-19-48Recept jsem si rychle napsala, a když jsem se rozhodovala, jaký krém by se ke korpusu hodil, bylo jasné, že k tomuto těžšímu korpusu, na který ještě sypu spoustu čokolády, bude ideální nějaký lehký, nejlépe šlehačkový krém.

Takže už jen spojit šlehačku, philadelphii a mascarpone, vyšlehat do lehkého vzdušného krému a úžasná kombinace chutí byla na světě!

Stojí to za to!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Jeden čokobanánový dortík s krémem z mascarpone a šlehačky na rozjezd před pečením na sobotní parádní svatbu… #plneruceprace #jakorybavevode #dort #cake #chocolate #chocolatecake #banana #coffee #mascarpone #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #cupcake #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

17.10.2016

Comments

Napsat komentář