Není to tak dávno, co jsem bratránkovi pekla na svatbu můj úplně první svatební dort. Devět měsíců potom přišla na svět malá princezna Ella. Od té doby mě její maminka Ilča zásobovala spoustou fotek, jak by měl vypadat její první narozeninový dort.

Měly jsme opravdu spoustu variant, až jednou v říjnu objevila Ilča jednorožce. „Jasně, v pohodě“. Stejně jsem si myslela, že je to jen jedna z možností a za týden přijde dalších 5 fotek jiných dortů. Listopad, prosinec, leden… a pořád se mluvilo o jednorožci. Začala jsem být už pomalu nervózní, ale ona určitě bude změna!

A nebyla. Takže jsem se na to vrhla. Vymodelovala jsem roh, postříbřila a byla jsem na sebe celkem pyšná. Uši mi taky celkem vyšly, tak už jen upéct korpusy na mrkvový dort. Dort byl plněný jemným růžovým krémem. Hříva mi dala trošku zabrat a příště na ni půjdu malinko jinak, ale i tak si myslím, že na první jednorožčí dort to celkem jde.

Jenomže Ella je opravdová princezna a jak bývá v pohádkách, tak oslavy netrvají jen jeden den. Takže zvolejte hurá a tři dny se radujte! Ella měla dorty dva. Dalším dortem byl duhový dort pro vílů

Já jsem na oslavu bohužel nemohla, protože nás skolil nějaký školkový virus, tak jsem moc ráda, že jsem mohla být alespoň Elly osobní cukrářka.

Všechno nejlepší princezno a buď pořád tak oslňující!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

🦄 pro naši Ellu @ilibooo Uvnitř mrkvový dort s růžovým krémem 🌈 #dort #cake #unicorn #carrotcake #unicorncake #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #foodpic #dnesjem #bday #bdaycake #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

23.3.2017

Napsat komentář