Tento dort jsem pekla pro malou holčičku k narozeninam. Její maminka vyslovila přání, aby byl uvnitř v dívčích barvách. To nebyl problém. Hned jsem dort viděla před očima. To je vždycky můj největší „problém“. Hned si představím, jak by měl dort vypadat a jak to zrealizuji, to řeším až následně.

downlister_2016-10-09_14-26-42Napadlo mě vyzkoušet čokoládové květy. Rozpustila jsem si bílou čokoládu, přidala potravinářskou barvu a lžičkou na pečící papír jsem tvarovala lístečky. Vše dala do lednice a nechala ztuhnout. Na vychlazený dort jsem dala zelenou ganache z bílé čokolády a na to jsem začala tvarovat květy. Nebylo to úplně snadné, protože se čokoláda v prstech začala rozpouštět. Když byly květy na dortu, rozpustila jsem další bílou čokoládu, obarvila na žluto a udělala jsem květům středy. Přidala lentilky a nechala ztuhnout.

Když dort viděla moje kamarádka, hned řekla, že je to dort pro vílu. Maminka mi psala, že malé víle dort moc chutnal a to je nejlepší odměna.

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Jeden z dnešních dortů. Snažila jsem se vytvořit čokoládové květy. Budu muset ještě trénovat! Uvnitř fialová, červená, růžová a žlutá. Pro dnešek padla ☕️. #dort #cake #rainbow #rainbowcake #philadelphia #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #instalife #foodporn #instafood #sweet #igerscz #birthday #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #lentilky #kidsparty

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

9.10.2016

Napsat komentář