Tak jsem se nechala ukecat… Vždycky jsem byla proti takovýmto dortům. Spousta kamarádů mi je posílala pro inspiraci. Přišlo mi to hrozné, mít dort posypaný tunou bonbónů, s čokoládovými tyčinkami a vajíčky atd. Prostě dort pro totálního závisláka na skladkém, jak říká moje kamarádka, cukrohryza.

Kamarád Tomáš chtěl pro svého syna Tomáška nějaký dort, pořád nevědel jaký, ale jedno bylo jisté, musí tam být hodně kokin. Prý bude mít Tomášek velikou radost. Dobrá tedy, udělám ho po svém. Uvnitř byl dort v barvách Nerf, tedy bílá, oranžová a modrá. Krém mezi korpusy byl bílý a okolo do modra. Udělala jsem Tomáškovi na dort ještě čokoládového judistu, protože hraje hokej. No dobře, chtěla jsem vás rozesmát… Povedlo se?

Tomášek byl každopádně nadšený, alespoň podle videa, které mi poslala jeho maminka Veronika. A jeho brácha Filip bude chtít k narozeninám úplně stejný dort, takže jestě minimálně jednou budu tento dort péct. Snad se klukům nezkazí zuby.

 

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Bonbónový dort pro judistu Tomáška k dnešním narozeninám 💥 #dort #cake #rainbowcake #judo #rainbow #photooftheday #homemade #homemadecake #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni #cakeporm #iloveit

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

13.4.2017

Napsat komentář