Peču úžasný mrkvový dort, tak mě mrzelo, když nevěsta Barbora chtěla upéct velký svatební dort pro 110 hostů podle svého receptu. Snažila jsem se ji přesvědčit, že ten můj je prostě topka, ale ženich trval na svém. Chtěl přesně takový dort, jaký peče jeho budoucí žena.

Já do svého dortu přidávám kromě ořechů i spoustu ananasu a kokos, které však ženich nemá rád. Nakonec jsme se s nevěstou domluvily na ochutnávce. Jeden dort jsem pekla podle jejího receptu a ten druhý podle mého, samozřejmě bez kokosu a ananasu.

Potěšilo mě, že si nakonec vybrali mrkvový dort podle mého receptu. Přece jenom mám i pevnější krém, který tak těžký a veliký dort udrží pohromadě.

Dort jel bez zdobení , společně s dvěma malými malinovými dortíky pro maminky, do restaurace a penzionu Archa na Svatém Kopečku u Olomouce. Na místě jsem dort dozdobila květy a wow!

Skromnost stranou… Tak krásný dort jsem opravdu vytvořila já?! Byl úžasný, tak nádherný!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

A byla svatba 🌸 #svatba #dort #cake #weddingcake #carrotcake #mazanedorty #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #food #instalife #photooftheday #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #wedding #weddingday #foodpic #instacake #cakestagram #vkuchyni #bakerslife

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

26.7.2017

Napsat komentář