Tento  krásný svatební dort jsem pekla pro moji kamarádku a jejího ženicha na květnovou svatbu do zlínského penzionu UNO.

Byl to extra čokoládový dort s malinami. Uvnitř byl černý jak noc a okolo je lehký šlehačkový krém s mascarpone. Když jsem posílala nevěstě fotku dortu před nanesením bílého krému, tak jsme si ještě dělaly srandu, že to bude svatba a ne pohřeb, ale jakmile jsem dort dozdobila krémem, byla jsem opravdu nadšená a pyšná. Ten dort byl tak krásný.

Ráno jsem se nachystali a vyrazili s manželem na svatbu. Já jsem řídila a můj muž držel dort. Chudák. Cesta nebyla úplně rovná a na dálnici jsme měli takovou rychlobrzdící akci, že v jednu chvíli jsem i já pustila volant a oba dva jsme chytali dort, který měl pravděpodobně v plánu proletět předním sklem. Opravdu jsem byla ráda, že jsme nejeli ve svatebním oblečení, protože z nás v tu chvíli tekl smrtelný pot. Zbytek cesty jsme se už jen chlámali… asi následkem šoku.

Celá svatba byla božská, všechno bylo moc krásné a romantické. Wendy i její manžel mají super rodinu a kamarády, takže jsme se úžasně bavili a užili si celou svatbu od začátku až do konce.

A nevěsta byla tak krásná, že jsem jí to na svatbě asi milionkrát zopakovala.

Jsem opravdu ráda, že jsem tam mohli být a užít si to vše s nimi.

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Dojeli jsme…jednou byl málem dort na předním skle 🤷‍♀️ Je to extračokoládový dort s malinami, uvnitř černější než noc… okolo krém ze šlehačky a mascarpone 👩‍🍳 A teď se hodit do gala a šup na obřad 💒 #svatba #dort #cake #weddingcake #chocolatecake #chocolate #raspberry #mazanedorty #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #food #instalife #photooftheday #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #wedding #weddingday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #vkuchyni #bakerslife

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

4.6.2017

Napsat komentář