Dělat dorty na dětské oslavy je paráda. Moc mě baví hrát si s barvami a zdobením tak, aby dort vyvolával u dětí jůůůů efekt. Nikoletka si sama dort namyslela a společně s maminkou mi poslala představu. Hned jsem ho měla v hlavě. Bude krásný, barevný a samozřejmě s lízátkem!

Maminka udělala Nikoletce cupcakovou výzdobu, takže kromě dortu nemohly chybět ani cupcakes.

Vybraly jsme čokoládové cupcakes s růžovým bešamelovým krémem a mrkvové cupcakes s modrým sýrovým krémem. Vše zdobené malými marshmallow, čokoládou a jahodovými hoblinkami.

Pak přišel na řadu dort. Ten musel být samozřejmě duhový. Zvolila jsem modrou, růžovou, fuchiovou a žlutou barvu, mezi které jsem dala bílý sýrový krém. Kolem dortu přišel krém růžový a nohoru ganache z bílé čokolády obarvené na tyrkysovou barvu, aby se dort pěkně hodil ke cupcakes. Teď už jen přidat marsmallow, pusinky, jahodové hoblinky, lentilky a malé cukrové puntíky.

Nakonec už jen udělát nápis, zapíchnout lízátko a dort mohl putovat za Nikoletkou.

    

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Narozeninová oslava pro malou princeznu. Uvnitř dortu modrá, růžová, fuchsiová a žlutá 🦄👑💕 #dort #cake #lollipop #pink #blue #photooftheday #homemade #homemadecake #cupcakes #cupcake #chocolate #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

3.1.2017

Napsat komentář