Nějak se nám tu rozmohlo jméno Tomášek a Matyášek. Během února jsem pekla pro 3 Tomášky a 2 Matyášky, aspoň se mi to nepletlo.

Pro našeho kamaráda Tomíka jsem jsem pekla duhový dort se spoustou mrkvových cupcakes. Myslím si, že jsme to s Tomíkovou maminkou krásně vymyslely. Napadlo mě udělat dort jako lesní palouček se spoustou ovoce a velikánským lízátkem. Trávu jsem udělala ze zeleného krému na dort, a pak už jen ďobala a ďobala. Polila karamelem, zasadila borůvky, jahody, maliny a palouček byl na světě.

Uvnitř dortu byl modrý, zelený, červený a žlutý korpus s bílým krémem z philadeplhie.

Další duhové dorty s modrým krémem okolo a oblíbeným ovocem jsem připravovala na další dětské oslavy Tomášků a Matyášků, a jeden lentilkový s Mášou a medvědem pro kamaráda Honzíka.

Tak  chlapi, hodně štěstí!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Kámoši jak hrom jsou Matyáš & Tom! #dort #cake #strawberry #blueberry #rainbowcake #velvetcake #photooftheday #homemade #homemadecake #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni #cakeporm #iloveit

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

6.3.2017

Napsat komentář