Zařekla jsem se, že nebudu dorty potahovat ani marcipánem, fondánem nebo čímkoliv jiným, ale to už jsem tady psala. Když mi napsal Jirka, že by chtěl probráchu dort, aby tam byl znak Apple, musela jsem zapřemýšlet, jak ho udělat, abych se vyhnula výše zmiňovaným věcem.

Nechtěla jsem delat znak z ovoce, ale vymyslet to tak, aby znak pěkně dominoval na dortu a byl udělaný jednodušše, protože takový má tento znak být. Poslední dobou jsem začala hodně malovat čokoládou, například jsem takto tvořila batmanské znaky na narozeninový dort pro mého syna,tak proč ne na tento dort.

Největším problémem tohoto dortu bylo sehnat ovoce, ale po zapojení celé rodiny jsem nakonec nějaké jahody a borůvky splašila a vznikl tento, můžu s hrdostí říct, opravdu krásný dort.

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Dort pro #apple fanouška 🍏 #dort #cake #redvelvetcake #photooftheday #homemade #homemadecake #mazanedorty #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #macarons #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni #cakeporm #iloveit

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

7.3.2017

Napsat komentář