Cucamelon je miniaturní melounek s příjemně křupavou a osvěžující chutí. Chuť je kombinací salátové okurky v kombinaci s melounem a s nádechem limetky. Proč jsem ho použila na dort? To je trošku na delší povídání.

Bratr ženicha dostal úkol, sehnat svatební dort. Jeho přítelkyně se obrátila na mě. Svatba byla v barvách růžové a zelené, takže jsme řešily, jaký dort se bude na svatbu nejlépe hodit. Nakonec si vybrali Red Velvet, který je teď momentálně nejoblíbenějším svatebním dortem. Místo červené barvy korpusu jsem udělala korpus růžový. Jedna část je splněna.
14408352_10202383166218515_550292810_oTeď však nastalo dilema, jak dort ozdobit? Bratr ženicha původně navrhoval meloun nebo kiwi, to by ale na dortu vydrželo maximálně 5 minut, než by se to celé rozteklo. Domluvili jsme se na jahodách, malinách, hroznovém vínu a mátě. Můj manžel objel asi 6 obchodů než maliny sehnal, ale nakonec se podařilo. Půlka září je holt půlka září. Den před předáním dortu jsem byla u své kamarádky, které jsem vykládala, že nevím, jak ho ještě ozvláštnit něčím zeleným. Zvedla se, zavedla mě na zahradu a ukázala mi poklad, záhon s cucamelony. Pecka! Do toho přijela druhá a dovezla mi kytku růžových růžiček, ještě k narození Jáchyma.

No nemám já štěstí na lidi! 14408271_10202383168538573_149663374_o

Všechno jsem tedy připravila a vyjela na místo hostiny, kde bylo domluveno, že dost složím. Bohužel se na místě všichni tvářili, že o mě a dortu v životě neslyšeli, takže mi to tam docela znepříjemnili. Odjížděla jsem z místa hodně rozhozená a smutná, ale reakce na dort jednak od bratra ženicha a jeho přítelkyně, následně od samotné nevěsty, mi to vynahradila a i na tento svatební dort vzpomínám s úsměvem.

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Svatební dort na dnešní růžovo zelenou svatbu. Uvnitř růžový korpus s lehkým philadelhia krémem. #dort #cake #redvelet #redvelvetcake #nakedcake #philadelphia #igers #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #food #instalife #foodporn #photooftheday #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #wedding #weddingcake #weddingday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

9.10.2016

Napsat komentář