downlister_2016-11-07_20-44-21U nás doma má každý svůj oblíbený dort. No a jak to tak bývá, tak tím nejoblíbenějším je u každého z nás úplně jiný dort. Aby jsme zvládli ochutnat všechny a dorty se nám nepřejedli, začala jsem péct malé dortíky. Mají okolo jednoho kila a i tak určitě stačí pro 6 lidí, takže na takové to domácí mlsání jsou ideální.

img_1104Tyto malé dortíky dají sice možná víc práce, než dorty klasické velikosti, ale moc mě baví si s nimi hrát a v konečném výsledku působí moc hezky.

Manžel, starší syn i já máme narozeniny v rozmezí cca 5 dnů, tak upeču každému co má rád a každý si užívá svůj vlastní dort.

PS: Držíte dietu? Tato velikost je přímo pro Vás!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Dilema ❤️ extračokoládový dortík s višněmi nebo čokobanánkáva s mascarpone a boruvkami? PS: slibuju, že tento týden jsou to už poslední dortíky 😉 #dort #cake #chocolate #chocolatecake #cherry #coffee #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

7.11.2016

Napsat komentář