Miluju čokoládové dorty… nejraději mám ty hutné extračokoládové, žádné „nahoněné“ lehké dortíky, ale opravdu dort, který když ochutnáte, máte pocit, že tenhle dort v žádném případě nikdo neošidil, ale dal do něj spoustu kvalitní čokolády.

No a co je lepší než extračokoládový dort? Extračokoládový dort s višněmi.

Ale protože se mě často ptáte na čokoládový dort s krémem z mascarpone, rozhodla jsem se, že se do něj pustím. Využila jsem k tomu příležitost návštěvy kamarádů. Do dortu jsem přidala višně, které jsem krátce povařila v domácí višňovce, kterou jsem prokapala i korpusy.

Už když jsem dort připravovala, bylo mi jasné, že tohle bude pecka. A byla! Nikdo nemluvil, jen se jedlo a mlaskalo. Když na něj myslím, úplně se mi sbíhají sliny.

Moc se těším, až si ho zase upečeme a hlavně SNÍME!

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Jednou za čas se scházíme…my tři holky ze základky. Bereme s sebou i naše chlapy ❤️. Každý pár bydlí jinde, tak si třídáme stanoviště, ale jedno se nemění. Jihomoraváci mají na starosti víno, druhá banda maso a my samozřejmě dort ❤️. Původně byl v plánu dort black forest, ale zbyl mi čokoládový krém z cupcakes, takže je to takový můj black forest se spoustou višní a domácí višňovice. To bude zase žranice 🐷 #dort #cake #swarzwald #blackforest #cherry #chocolate #birthdaycake #party #photooftheday #anniversary #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #foodpic #dnesjem #bday #bdaycake #instacake #cakestagram #homebaking #vkuchyni

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

 

17.11.2017

Napsat komentář