Dětský dort nemusí být jen potahovaný marcipánem nebo fondánem a mít tvar spidermana nebo já nevím čeho. Jednak to většina lidí nemá rádo a děti do sebe přece nemusí tlačit figurky plné cukru.

downlister_2016-10-10_13-31-04Tento dort jsem pekla pro Matyáška k prvním narozeninám. Byl to duhový dort s krémem z philadelhie. Uvnitř se střídala fialová, modrá, zelená, červená, žlutá, růžová barva. Poprvé jsem zkoušela udělat ombré zdobení na dortu, v tomto případě modré, a myslím, že napoprvé se to moc povedlo.

Celý dort jsem polila karamelem a dozdobila ovocem. Matyáškova maminka byla nadšená a podle toho, co mi napsala byl Matyášek také spokojený.

Už se těším na další dětské dorty!

 

Míša❤️

 

View this post on Instagram

Hotovo 💪 uvnitř všechny barvy duhy 🎨 původně poslední dort, než vykoukne to naše druhé miminko, ale bude nakonec ještě jeden… Krásný víkend všem 💋 #dort #cake #redvelet #redvelvetcake #caramel #rainbow #rainbowcake #strawberry #blueberry #photooftheday #homemade #homemadecake #yummy #olomouc #delicious #jsempekla #food #foodporn #instafood #sweet #feedfeed #igerscz #cupcake #bdaycake #bday #foodpic #dnesjem #instacake #cakestagram #homebaking

A post shared by Michaela Hronová (@hromisha) on

10.10.2016

Napsat komentář